Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 922 komentarze

Myśli Moje i nie Moje

KrisJora - Długo czekałem na Wolną Polskę , będę czekał dalej , nie jestem dziennikarzem , a Blogerem amatorem:) A zawód ? , Kulinarny Ekspert :)

Solving NE problem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A co tam , pomysł prosty , te proste , nieskomplikowane czasami pracują :)

A gdyby tak dać taryfę na umieszczanie tekstów .

 Przecież za zwykle ogłoszenie w jakiejkolwiek gazecie trzeba płacić .

Są Blogerzy którzy umieszczają dziennie po kilka blogów , są tacy którzy umieszczają regularnie jeden blog dziennie . Jedna linijka - 1 zł , dziesięć linijek - 10 zł , itd. ( przykładowo ) , podpierasz się clipem z Youtube , dodatkowo - 10 zł . Jeśli jesteś autorem znanym , zdecyduj sam , piszesz bez honorarium , lub rezygnujesz , w końcu drogi autorze , NE umożliwia Ci dostęp do ogromnej rzeszy czytelników , czyż nie jest to wspaniała reklama ? A jeśli NE uzna iż jesteś wart zapłaty , to już w ich gestii . Jedynie komentarze bez opłat , Myślę że pomogło by to  w poprawieniu jakości i wartości blogów. Sytuacja jest jaka jest , Portal musi zarabiać , tzw. " ściepa" sprawy nie załatwi , Ilość odwiedzających na pewno nie zmaleje , A KrisJora , dziesięć razy się zastanowi za nim umieści blog , gdyż będzie już to swego rodzaju inwestycją. Ot , taki pomysł , projekt , może mądry, może głupi , ale jest :)  

    

KOMENTARZE

 • @autor
  Ale po co płacić za umieszczanie notek tu, jeśli są bardziej popularne portale blogowe, na których można umieszczać notki za darmo?
 • @GPS 23:49:22
  jeśli ktoś uważa że na NE ma większą czytelność i przebicie swoich myśli i pomysłów , a zależy mu na ich wyeksponowaniu , niech płaci . Skończy się kopiowanie cudzych tekstów , to jedna z dobrych stron tego pomysłu.
 • @rerak 00:37:30
  na swój jestem za biedny , religijnych postów nie komentuję
 • Według mnie powinny płacić przynajmniej trzy grupy.
  Pisowski ściek, czyli typu Andy-andy, Lancelot, Grzymski, val. Dla nich ten portal to miejsce gdzie mogą wypisywać rzeczy, których by się wstydzili pisać w swojej prasie i na swoich portalach (czyli to co stamtąd ścieka, jako cuchnąca gnojowica nie do publikacji u nich) - jakieś skrajnie głupie i prymitywne fałszywki, wymysły, kompletnie idiotyczne zmyślone oskarżenia , całe litanie obelg i prymitywnych wyzwisk. Taki Sakiewicz nigdy by takich rzeczy nie puścił, bo by rozumiał że wkrótce będzie mógł policzyć swoich czytelników na palcach jednej ręki. A tak, idzie to na konto Parola, Opary i sławnej WSI. I dodatkowo kładzie portal (odstręcza od niego normalnych, zrównoważonych ludzi, czyli większość), więc dla nich to jest znakomite rozwiązanie.
  Druga grupa, to JKM i podobni, czyli lansujący ekonomiczny standardowy pakiet dla dzikich. Anglia już pod koniec XVIII wieku, gdy stała się fabryką Świata, zaczęła lansować wśród "dzikich" takich jak Niemcy, Francja, USA poglądy skrajnie liberalne - otwórzcie granice, znieście protekcje i wszelkie ograniczenia, a my wam dostarczymy do woli wszelkich wyrobów, wy nam za to dacie surowce i ewentualnie siłę roboczą. Oczywiście zainteresowani potraktowali to jako dobry żart, ale ... gdy już się odkuli, tak pod koniec XIX wieku ... sami zaczęli lansować standardowy pakiet dla dzikich, tym razem innych dzikich. I mamy Missesa intensywnie lansowanego w Europie Środkowej, Ameryce Środkowej i Południowej, gdy Austria nigdy nawet nie próbowała jego oczywistych ekonomicznych bajek wprowadzić w życie. Tak jak USA lansują za granicą Chicagowską szkołę ekonomii, ale tylko na eksport, jako ... standardowy pakiet dla dzikich, sami oczywiście nie myślą tego u siebie wprowadzać. Głównym lanserem tych bzdur w Polsce jest JKM i całe środowisko wokół niego. I tak coś się domyślam że są tacy co ten lans wspierają finansowo, z zagranicy zresztą. Więc jeżeli NE udostępnił już dla nich swoje podwoje, to niech płacą, i ta kasa by się znalazła (jestem tego pewny, są tacy co bardzo dbają aby to miało stałe zasilanie). A jak NE chciał jeszcze frajersko płacić za tę prymitywną propagandę, to już piramidalna głupota i brak poczucia rzeczywistości.
  A trzecia grupa to te dziwne ludki strzykające jadem nienawiści na KK. Nawet Urban nie puszcza u siebie tak agresywnych i pełnych nienawiści ataków na Kościół Katolicki. Bo on rozumie że takich co się chętnie pochichrają z proboszcza co ma dwie kochanki (i podobnych ciekawostek), to jest w Polsce kilka milionów, ale takich co by chcieli zaraz tego proboszcza wrzucić do rzeki z kamieniami przywiązanymi do nóg, to nie ma nawet 10 tysięcy. Oczywiście że nagromadzenie tutaj tych koszmarnie nienawistnych w stosunku do KK tekstów odstręczyło już od NE tysiące ludzi, i też pewnie nawet niejednego niewierzącego.
  Pewnie bym zidentyfikował jeszcze kilka ewidentnie lobbystycznych grup traktujących ten portal jako ściek, ale to może niech inni pomyślą.
  A już tolerowanie jawnego tego spamera i rozbójnika Redaktora1966, to już jawna kompromitacja redakcji.
  Swoją drogą dużo lepiej się czyta dyskusje na ONET, mimo że idą one bardzo szybko (to jest pewne utrudnienie, bo tam piszących jest przynajmniej 10 razy więcej). Ale dzięki temu, że wycięli już niemal wszystkich ludków traktujących portal jako ściek (jakichś spamerów, świrów, świadomie wpuszczających fałszywki), to tam dyskusje są bardziej zwarte, bardziej normalne i ... ciekawsze. Uczcie się od ONET.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej