Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 922 komentarze

Myśli Moje i nie Moje

KrisJora - Długo czekałem na Wolną Polskę , będę czekał dalej , nie jestem dziennikarzem , a Blogerem amatorem:) A zawód ? , Kulinarny Ekspert :)

Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik Jaka-40

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podaje Niezależna.pl

Technik pokładowy Jak 40 , który wylądował przed samolotem Prezydenckim . Boże ! widzisz i nie grzmisz ! Cześć Jego Pamięci ! Przyczyny śmierci jeszcze nieznane , jak zwykle , być może seryjny samobójca , nie było sygnałów że jest chory . Następny świadek wyeliminowany .

KOMENTARZE

 • @
  "- Mogę jedynie powiedzieć, że wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich – stwierdził M. Mrozek."
  (Niezalezna.pl)

  No tak..
 • @zjawa 15:01:45
  stream media nie odnotowały jeszcze tej tragicznej wiadomości
 • z innej beczki
  http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/
 • Kolejna smolenska ofiara...
  Ile jeszcze osób dopiszemy do listy ofiar zamachu..
 • @grzesiekZ 15:28:53
  Ja już nie mam żadnych złudzeń , tylko kiedy to się skończy ?
 • Kto będzie następny?
  Jak twierdził Remigiusz Muś, rosyjski kontroler podał Jakowi-40 komendę o zejściu na wysokość 50 m, czyli poniżej przepisowej wysokości 100 m, na której podejmuje się decyzję o lądowaniu. Według chorążego, Tu-154M 101 oraz Ił-76 dostały od Rosjan taką samą komendę. Remigiusz Muś słyszał te słowa w radiostacji pokładowej. Taki świadek nie mógł dalej żyć, bo był niebezpieczny.
 • Boze, ludzie na co my jeszcze czekamy, przeciez wymorduja wszystkich
  ktorzy mogliby potwierdzic ten zaplanowany mord.
  Jedynym rozwiazaniem jest ulica, bo przepadniemy na zawsze.
 • @Gosia z Wrocka 15:32:32
  Ale żył dość długo - 2,5 roku po zamachu. Więc może jednak wiedział coś więcej i gdzieś o tym powiedział?
 • @KOSSOBOR - To nie jest wina Tuska i Komorowskiego ...
  "Ale żył dość długo - 2,5 roku po zamachu. Więc może jednak wiedział coś więcej i gdzieś o tym powiedział?"

  Nie wińmy psów za to co się dzieje - trzeba dotrzeć do gospodarza!
 • @
  "nie było sygnałów że jest chory"
  A kiedy widziany był ostatni raz?
 • Seryjne samobójstwa
  dobitnie świadczą o celowości ukrywania prawdy przed społeczeństwem o tragedii Smoleńskiej.Takie przypadki nigdzie w świecie się nie zdarzają jedynie w Polsce i to po10.04.2010r.Ta sytuacja akceptowana jest przez najwyższe władze bo żadna z nich nie została wyjaśniona.Przyglądając się działaniom najwyższych urzędów widać dokładnie rozkład Polskiego państwa pod rządami PO i PSL.Gdzie jest honor,gdzie ambicje zawodowe przecież w demokratycznym kraju obowiązują jakieś zasady,skoro nie daję sobie rady w wykonywaniu obowiązków służbowych poddaję się do dymisji ustępując miejsca bardziej zdolnym i oddanym społeczeństwu i krajowi.Jak dotychczas z mej obserwacji wynika że im mniej zdolny tym bardziej cieszy się poparciem Premiera.Dlatego im szybciej nastąpi zmiana rządu tym lepiej będzie dla kraju i jego społeczeństwa.Panie Tusk ten wpis dedykuję Panu i Prezydentowi za zdanie egzaminu!
 • lęk wysokości
  Jestem pewien , że było to samobójstwo , z powodu depresji wywołanej genetycznie uwarunkowanym lękiem wysokości . Zwłaszcza wysokość 50 metrów wywoływała u ś.p. skłonności samobójcze ( oczywiście bez udziału osób trzecich ) !
 • @KOSSOBOR 15:42:24
  Śmiertelnie niebezpieczna rola społeczna: świadek w śledztwie budzącym wątpliwości. Szczególnie świadek zaprzeczający oficjalnej hipotezie śledczej lub mogący jej zagrozić.
 • Znamienne...
  Znowu w weekend...
 • @KrisJora 15:31:49
  To sie samo nie skonczy.To my musimy to zakonczyc nie idac na wybory.Oni nas do tego potrzebuja
 • jedyna pozytywna konkluzja
  ...to taka, że chyba szykują się duże nowiny i przełomy w śledztwie i gady usuwają potencjalnych świadków. Wataha boi się, codziennie pojawiają się nowe fakty, a wydawało im się, że będą przez lata bezpieczni.
 • @
  Jeszcze nic nie wiadomo a wy już spekulujecie. Jak przekupy na targu.
 • @Andrzejek 16:17:05
  Pytam się : co nie wiadomo ? , pracujesz w policji ?
 • ---------------KTO PRZYNIÓSŁ KRZYŻ ?????
  -----------DLACZEGO NIE PRZYNIESIONO -------ORŁA !!!!!!
 • Kolejny mord
  po raz kolejny musiał umrzeć człowiek, który miał pecha otrzeć się o ten zamach. Te prymitywy, często psychopaci, zabiją każdego kto zagrozi ich bezpieczeństwu.
 • śpieszcie się świadkowie....
  nie wiem co moze być przyczyną smierci w tak młodym wieku -40 lat nasprawniejszy rozum i ciało!!!
 • Interia pisze
  Mężczyzna zginął dziś w nocy. Policjanci z Komendy Stołecznej wstępnie stwierdzili, że było to samobójstwo i wykluczyli udział osób trzecich. W rozmowie z naszym reporterem aspirant Mariusz Mrozek stwierdził, że zgon mężczyzny bada już prokuratura w Piasecznie.
 • @KrisJora 16:30:32
  a więc jednak "samobójstwo"
 • tow. prokurator Ślepokura natychmiast po znalezieniu ciała — informował o "smobójstwie" gen. Sławomira Petelickiego...
  *
  - Zwłoki mężczyzny znaleziono w piwnicy domu - mówi Niezależnej.pl prokurator Ślepokura, który o przyczynach śmierci nie chce rozmawiać przed przeprowadzeniem sekcji zwłok. - Jej wyniki powinny być znane w najbliższych dniach.
 • @Andy-aandy 16:38:06
  no, ale tak było; nie pomylił się. "Śledztwo" potwierdziło jego doniesienia.
 • @ninanonimowa 16:22:05
  a co ci przeszkadza krzyż? chora jesteś z tego opętania?
  poczytaj sobie jak modlitwa za zmarłego jest ważna!
  http://marucha.wordpress.com/2012/10/28/slady-z-zaswiatow/
 • @Redaktor1966 15:54:31
  Fajnie sie czyta takie BZDURY, ale trzeba być oszołomem lub lemingiem, aby je zrozumieć!!! napisz, co bierzesz, bo pary na NE też by chcialo ODLECIEĆ!!!
 • Wiemy już więcej-to najprawdopodobniej seryjny samobójca
  Cytat z GazWybu: "Sprawą śmierci chorążego zajmuje się prokuratura w Piasecznie a nadzoruje ją warszawska Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Jej rzecznik - Dariusz Ślepokura powiedział nam, żona chorążego znalazła ciało męża w sobotę około 23.30 w piwnicy ich domu w Piasecznie. Chorąży najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Kobieta zawiadomiła pogotowie i policję. Lekarz stwierdził zgon. - Nie ujawniono żadnych śladów na ciele, że w zdarzeniu uczestniczyły inne osoby - mówi prokurator Ślepokura. Dodał, że jutro zostanie zarządzona sekcja zwłok tragicznie zmarłego."

  Który to już raz umiera osoba, która mogła mieć wiedzę na temat szczegółów katastrofy? Który to już raz rzecz dzieje w weekend, a Pan "Ślepa Kura" zawiadamia, że sekcja zwłok dopiero w poniedziałek? Który to już raz słyszymy informację podawaną jako 100% pewnik, że nie było osób trzecich? Ile jeszcze takich samobójstw??

  Albo mamy do czynienia ze szczególnym typem zbiegu zbiegów okoliczności, albo jest to świadoma likwidacja świadków śledztwa przez jakieś ciemne siły z kręgu WSI/KGB/GRU.
 • Przyczyn śmierci już zaczyna być znana
  ... samobójstwo.
 • @Migorr 16:58:21
  żyje jeszcze porucznik Wosztyl , też z Jaka 40 , aż włos się jeży na glowie
 • Samobójstwo dlaczego nie!
  Ciekawy jest powód samobójstwa ... miał rodzinę, dzieci...
 • Przerażające!
  Ilu jeszcze ludzi musi dopaść seryjny samobójca
  żeby prawda ujrzała światło dzienne ?

  "Dziennikarzom serwisu gazeta.pl udało się dowiedzieć że Muś najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Ciało wojskowego w piwnicy ich rodzinnego domu pod Warszawą znalazła jego żona. Ciało znaleziono około godziny 23:30 w sobotę. "

  Całość tu:
  http://www.fakt.pl/Smolensk-smierc-swiadka-katastrofy-Nie-zyje-swiadek-ze-Smolenska-Zmarl-Remigiusz-Mus,artykuly,184224,1.html
 • ------MATKA BOSKA w klapie BOLKA -też nie przeszkadzała
  ---PAŃSTWO to 1 a religia to 2 -i nie wolno MIESZAĆ !!! jednego z drugim --Watykan / kościół ZNISZCZYŁ Polskę w imię WŁASNYCH INTERESÓW !!-

  przecież NAM Polakom/ Polsce -kościół napluł od czasu ZAMACHU -WIELOKROTNIE w twarz !! -

  KRZYŻ mi w ogóle nie przeszkadza -nie może jednak być narzędziem do walki z Polską i Polakami -- proszę PAMIĘTAĆ !!! dla WROGÓW to jest NARZĘDZIE do osiągania CELU !! nie żadna świętość

  --krzyż w Polsce ZASTĄPIŁ ORŁA !!! nauki kościoła -HISTORIĘ POLSKI -kler MÓZG NARODU !!

  ---od 1989r Polski UBYWA i UBYWA -przywilejów kościoła -PRZYBYWA i PRZYBYWA -normalne jest to ???

  -PYTAM !!! co partie polityczną OBCHODZI !!! in vitro / aborcja i DZIESIĄTKI religijnych spraw !!!

  Partia ma wygrywać WYBORY !! dla Narodu !! a nie skłócać Polaków światopoglądem !! który rozgrywany jest na korzyść kościoła

  ----GDZIE w TYM WSZYSTKIM jest Polska ???

  --na Śląsku gdzie mieszkam -ORŁA NIE WIDAĆ już !!! już są LANDY !!! oczywiście katolickie ---ŚLEPCY !!! ŚLEPCY !!! MORDERCY własnej Ojczyzny !!! tak wy BEZKRYTYCZNI katolicy -ZAMORDOWALIŚCIE Polskę --na imię WAM --------------PRAWICA z pasożytem w was żerującym -i sterującym wami -NA ZGUBĘ Polski i Narodu
 • Ratować pilota Jaka
  Nie miejcie zludzen, to bedzie samobojstwo. Jak teraz zachowaja sie koledzy Musia

  Trzeba teraz pilnowac jak oka w glowie pilota Jaka-40, Artura Wosztyla.
 • . Czy wszystkich smoleńskich światków da się powybijać jak kaczki??
  Jest to ostrzeżenie dla naukowców, którzy występowali ostatnio na konferencji smoleńskiej. Władza czuje się zagrożona i działa wyjątkowo brutalnie. My mamy siłę "a wy co nam zrobicie". Śmierci to jedyny argument w dyskusji.
 • Załóżmy że to są naprawdę samobójstwa, ale oczywiście wymuszone
  Ludzie mając perspektywę pogrzebów, znikania, krzywd na swoich bliskich... podejmują wymuszone sytuacją "mniejsze zło" zdając sobie sprawę jaka to machina zła i co ta mafia może poczynając od samej góry naszych władz, wymiaru "sprawiedliwości", policji, służb.

  Inna kwestia to wyrzuty sumienia w stylu - WIEM DUŻO ale dla dobra bliskich nie mogę nic powiedzieć, kłamię, milczę jak mi kazano, mam tego już dosyć...
 • ----jak chcecie dotrzeć do tych Polaków
  -- z sieci / tekst rapera -zapewne młodego Polaka -co ?? PRAWICO polska masz jemu do zaoferowania -problem in vitro ??

  -- Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie pomidory, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... I szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??? Irlandia, Szwajcaria, Szkocja, Bawaria, Panie prezydencie to awaria! Oddałem na was głos, bo to ponoć się opłaca, Więc pytam się was kur...a gdzie jest obiecana praca?! Ja nie dostałem nie oprócz moralnego kaca, Bo połowa wyjechała stąd i nie zamierza wracać, Nienawidzę jak na słupie, ja widzę ryj pajaca, Z podpisem dobry człowiek, dobre państwo dobra płaca, Dla mnie jest on nikim, chociaż jego jest ta władza, Bo takie zależności w swojej głowie chcę przewracać, Pamiętam jak z Feel-X'em poleciałem do Dublina, Tam na bibie spotkałem pod sceną swoje pół Lublina, I wszystkim było dobrze choć pracują jak maszyna, W sercu jest energia, bo w Polsce jest rodzina I każdego dnia w głowie ta sama kmina, Syn czeka na ojca, ojciec czeka na syna, Matka czeka na córkę, a na chłopaka dziewczyna Wszystkie lotniska są pełne i nikt ich nie zatrzyma

  O
 • @Marek Kajdas 17:54:08
  Daj spokój człowieku z takimi teoriami, tutaj mordują ludzi, a nie wymuszają samobójstwa.
  Ślepy jesteś, czy udajesz ślepego?
 • @ninanonimowa 17:15:41
  Posluchaj ty scierwo zydowskie , dzieki kosciolowi i krzyzowi my Polacy ciagle jestesmy narodem i mowimy po polsku . Wy(zydzi) macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polska , a Polak Polakiem .
  Polak miłujący Boga i Ojczyznę powstanie z każdego poniżenia, bo zwykł klękać tylko przed Bogiem . Jakie dobrodziejstwo ci kosciol uczynił, że go tak nienawidzisz ?
 • - --Boga proszę NIE MIESZAĆ !!
  ---Polska dla Polaków !!!!!!!!!!! żydzi i polakokatolicy -PRECZ !!!

  / banita AK -DOUCZY się !! POCZYTA !! bajki z mchu i paproci NIE ROBIĄ JUŻ !!! na Polakach żadnego wrażenia /
 • @ninanonimowa 17:15:41
  "KRZYŻ mi w ogóle nie przeszkadza -nie może jednak być narzędziem do walki z Polską i Polakami -- proszę PAMIĘTAĆ !!! dla WROGÓW to jest NARZĘDZIE do osiągania CELU !! nie żadna świętość "

  Dokładnie - posługują się Krzyżem i Matką Boską w klapie. Chętnie się dadzą sfilmować, gdy klęczą ...
 • @KrisJora 16:21:07
  To ja się pytam co wiesz po za tym, że facet nie żyje?
 • @Marek Kajdas 17:54:08
  . Lepper naraził się złodziejskiej mafii rzadzącej kiedy z trybuny sejmowej wytykał ZŁODZIEI bez żadnego skrępowania.Mówił o tajnych spotkaniach-kto gdzie kiedy z kim i o czym rozmawiali.Mówił o branych łapówkach. Borowski,który przewodniczył obradom próbował go najpierw uciszyć a potem pytał go/Leppera/ czy zdaje sobie sprawę z wagi tych słów - Lepper odpowiedział, że tak i że wszystkich POciągnie do odpowiedzialności. Więc nie pieprzcie mi tu o samobójstwie. A chcecie więcej przykładów na plagę samobójstw?

  Janusz Zaporowski - dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu - zmarł 07.10.1991.
  W przeciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca Lancii, jak i policjanci, którzy jako
  pierwsi przybyli na miejsce wypadku.
  Michał Falzmann - kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ - umiera "na serce" 18.07.1991 r.
  Walerian Pańko - Prezes NIK i szef Felzmanna - ginie wkrótce po nim w tajemniczym wypadku
  samochodowym 7.10.1991 r
  Z jego sejfu zniknęły ważne dokumenty w sprawie FOZZ. Śledztwo wykazało że samochód rozpadł
  się w wyniku wybuchu bomby umieszczonej pod autem. Jednak trzej policjanci, którzy jako pierwsi
  byli na miejscu wypadku, utonęli kilka miesięcy później podczas weekendowego wypoczynku
  (wszyscy trzej świetnie pływali). Oficjalnie podano że śmierć Pańki była wynikiem nieszczęśliwego
  wypadku.
  Jego kierowca został... skazany na więzienie i wkrótce... również zmarł.
  W 1991r. roku został zastrzelony Andrzej Struglik - były oficer kontrwywiadu wojskowego PRL,
  który pracował w firmie handlującej bronią. Struglik chciał się zwolnić, gdy kazano mu nielegalnie
  sprzedawać broń do innych krajów.
  Piotr Jaroszewicz - premier PRL - zamordowany 01.09.1992 r, wraz z żoną.
  Jacek Sz.- oskarżony w sprawie FOZZ - umarł w 1993r.
  W 1997 roku w tajemniczym wypadku zginął były poseł Tadeusz Kowalczyk, który dużo wiedział o
  związkach polityków i mafii.
  Marek Papała - Komendant Główny Policji - zamordowany 25.06.1998 r.
  Ireneusz Sekuła - poseł na Sejm - samobójstwo, 3-krotnie strzelił sobie w brzuch 29.04.2000 r.
  Jacek Dębski - polityk, były minister sportu - zamordowany 12.04.2001 r.
  W 2001 roku zamordowany został Stanisław Faltynowski - kelner z hotelu, w którym spotykali się
  członkowie mafii paliwowej z prokuratorami, politykami i oficerami służb. Oficjalnie jego śmierć
  uznano za samobójstwo.
  W lutym 2002 roku, zamordowany został Zdzisław Majka - drugi kluczowy świadek w sprawie mafii
  paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna który zabiegał o sekcję zwłok i
  rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.
  Marek Karp - był założycielem Ośrodka Studiów Wschodnich, który zajmował się analizami sytuacji
  politycznej i ekonomicznej w krajach byłego bloku sowieckiego.
  "Oni za mną chodzą, śledzą mnie nawet tutaj, w szpitalu, ja stąd nie wyjdę żywy, za dużo wiem o
  wszystkim" ? mówił do swojego przyjaciela Stanisława Nowakowskiego Marek Karp na kilka dni
  przed śmiercią.
  Dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich leczył się z urazów po wypadku samochodowym, który
  wydarzył się 28 sierpnia 2004r. w pobliżu Białej Podlaskiej. Trafił do szpitala, gdzie według oficjalnej
  wersji "zmarł z powodu powikłań powypadkowych". Prokuratura sprawę umorzyła, lecz prawdziwych
  okoliczności wypadku nie zostały wyjaśnione do dziś.Przed śmiercią badał sprawę przejmowania
  polskiego sektora energetycznego przez rosyjskie spółki kontrolowane przez KGB i GRU. Podobno
  była to zaplanowana i zrealizowana w najdrobniejszych szczegółach egzekucja, dokonana dla
  zabezpieczenia paliwowych i energetycznych interesów rosyjskich służb specjalnych.
  Daniel Podrzycki - kandydat na prezydenta w 2005r. Zmarł podczas kampanii wyborczej w wyniku
  obrażeń odniesionych w wypadku drogowym. W latach 90. współpracował z gen. Tadeuszem
  Wileckim i Andrzejem Lepperem, W 1997 wraz z Andrzejem Lepperem, Wł. Bojarskim i W.
  Michałowskim podpisał zawiadomienie do prokuratury w związku z nadużyciami podczas
  podpisywania kontraktu na budowę Rurociągu Jamalskiego.
  Podpułkownik Barbara P. - popełniła samobójstwo 19.01.2009 r, powiesiła się w swoim domku
  letniskowym korzystając z nieobecności męża.
  W delegaturze spekuluje się, że przyczyną mógł być mobbing ze strony szefostwa ABW.
  Samobójstwo Barbary P. nie jest pierwszą taką tragedią związaną z ABW. W kwietniu 2008 r. w
  Garwolinie powiesił się sędzia, któremu ABW przeszukało biuro, podejrzewając go o korupcję.
  Chorąży Stefan Zielonka - szyfrant w kancelarii premiera, lat. Zielonka dysponował wiedzą o
  tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych, m.in. wiadomości
  nadawanych z placówek zagranicznych do centrali.
  Zaginął 13 kwietnia 2009, Wywiad nie przekazał informacji o zaginięciu Zielonki ani do prokuratury
  wojskowej, ani do żandarmerii, o zaginięciu powiadomiono po 2 dniach. Utopiony, zwłoki znaleziono
  27 kwietnia 2010 przy brzegu Wisły. Zgniło niemal doszczętnie wszystko, ale wyciągi z banków
  pozostały nienaruszone,bo znajdowały się w wodoszczelnej teczce, żeby policjantom ułatwić
  identyfikację (?). Przyczyny śmierci Stefana Zielonki nie zostały ustalone, a prokuratura nie
  potwierdziła, że żołnierz popełnił samobójstwo.
  Prof.Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w
  nagraniach cz. skrzynek z CASY. "Zmarł" 31.03.2010r.
  Nie żyje Jarosław Przygodzki - wiceszef sejmiku woj. świętokrzyskiego - 2012-09-11
  Mieczysław Cieślar, "zginął w wypadku samochodowym" dokładnie 18.04.2010 r, miał być
  następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku .. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od
  A.Plicha.
  Grzegorz Michniewicz - Dyr.Gen.Kancelarii Premiera Tuska, a wcześniej czł. Rady Nadzorczej PKN
  Orlen, zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego. Natychmiast po śmierci Michniewicza
  znikła z internetu większość wiadomości i artykułów związanych z osobą samobójcy. Chyba musiał
  odkryć coś wyjątkowo przerażającego.
  Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił
  samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.
  Pan Michniewicz powiesił się, choć jeszcze tego dnia cieszył się z rychłego spotkania z rodziną w
  Boże Narodzenie.
  To był 23 grudnia, tuż przed Wigilią. Czy czas Świąt Bożego Narodzenia to okres podatny na
  samobójstwa?
  W śledztwie nie sprawdzono bilingów rozmów Michniewicza. Lekarz dokonujący sekcji zwłok nie
  określił nawet godziny zgonu Michniewicza, zaś prokuratura nie odtworzyła przebiegu ostatnich
  godzin z życia rzekomego samobójcy. Prokurator uznał, że nie doszło do ingerencji osób trzecich, a
  śledztwo szybko zakończono.
  Krzysztof Knyż - operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał
  poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach). Zmarł w Moskwie na sepsę 2
  czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana.
  Prof.Marek Dulinicz - szef grupy archeologicznej - zginął 6 czerwca 2010 w wypadku
  samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.
  Dariusz Ratajczak - dr historii, autor tematów niebezpiecznych, zbioru esejów historycznopolitycznych
  skazany za kłamstwo oświęcimskie. 11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w
  zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu, w którym mogły
  przeleżeć wg śledczych kilka dni, sekcja zwłok wykazała, że zmarł w wyniku zatrucia alkoholem.
  Eugeniusz Wróbel - wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów
  sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101.
  Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca,
  usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko.
  Złego stanu swego "chorego psychicznie" syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest
  psychiatrą.
  Dr Ryszard Kuciński - prawnik A.Leppera - "zmarł" w maju 2011 r.
  Wiesław Podgórski - był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w
  biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.
  12 czerwca 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu
  Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej
  w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.
  Róża Żarska - adwokatka Leppera - "zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.
  O Petelickim nie wspomnę.
 • all
  Chodzi o to żebyście się bali.
  Bali wyjść z domu, upomnieć o swoje.
  Żebyście się bali mówić prawdę.
  Żebyśmy nikomu nie powiedzieli coś my widzieli i o czym słyszeli...
 • ----MARSZE NIEPODLEGŁOŚCI 11 Listopada
  --jakiej niepodległości ???

  -----ENERGETYKA / PALIWA ---------Rosja
  ----PRZEMYSŁ / ZIEMIA ---------------Niemcy
  ----MEDIA /KULTURA /PAŃSTWO ---Żydzi
  ----DUSZA POLSKA --------------------Watykan

  ----ROZBIÓR Polski -jak na dłoni

  -a tu gadanie o POCHODZIE -lewica /prawica / tęczowi -ot ! problem

  ---WSZYSTKICH !!! Polaków PATRIOTÓW !!! POTRZEBA !! WSZYSTKICH !!!
  -----------seryjny SAMOBÓJCA -zabrał się za CAŁY NARÓD !!!!!
 • @1normalnyczlowiek 15:56:04
  To własnie gospodarz wydaje dyspozycje.
 • @KrisJora 16:30:32
  SRTACH ZYC W TYM KRAJU. W OJCZYZNIE, KTÓRA Z CZŁOWIEKA MOŻE ZROBIĆ Z DNIA NA DZIEŃ ŚMIECIA, ZNISZCZYĆ LUB ZABIĆ. TO CO SIĘ DZIEJE NA NAJWYZSZYM SZCZEBLU WŁADZY W POLSCE JEST PORAŻAJĄCE I PRZERAŻAJĄCE. JESTEM PRZEKONANY, ŻE ŚMIERĆ ANI A.LEPPERA ANI INNYCH NIE BYŁA PRZYPADKOWA A TYM BARDZIEJ NIE BYŁA SAMOBÓJSTWEM. A MORDERCY I ICH ZLECENIODAWCY ŻYJĄ SOBIE JAK PĄCZKI W MAŚLE! WSZYSTKO BYŁO BARDZO DOBRZE ZAPLANOWANE A CO PONOWNIE PRZERAŻA PRZEKUPIONE, ZASTRASZONE... ŁĄCZNIE Z MEDIAMI I NASZYMI RZETELNYMI DZIENNIKARZYNAMI, KTÓRZY W DZIEŃ ŚMIERCI PRZEKAZALI INFORMACJE, ŻE REMIGIUSZ MUS NIE ŻYJE I POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO. SKĄD MIELI TAKIE INFORMACJE? JAKIM PRAWEM MOGLI PODAĆ TAKĄ WIADOMOŚĆ? MANIPULACJA OD POCZĄTKU DO KOŃCA. ZWYKŁY KOWALSKI NIE BĘDZIE SIĘ TYM ZAJMOWAŁ BO STARA SIĘ DZIEŃ W DZIEŃ WIĄZAĆ KONIEC Z KOŃCEM, A GDY SŁUCHA SERWISÓW INFO TO DOWIADUJE SIĘ O MATCE MADZI, O ABORCJI...JAK ZAWSZE MUSI BYĆ TEMAT ZASTĘPCZY, BY ODWRÓCIĆ UWAGĘ SPOŁECZEŃSTWA OD PRZEPYCHANIA USTAW ITP KOLEJNA PRZERAŻAJĄCA RZECZ. DO JAKIEGO POZIOMU ZNIŻAJĄ SIĘ POLITYCY BY MASKOWAĆ SWOJE CHORE, PAZERNE PLANY.
 • @Rebeliantka 16:00:00
  Musiał coś bardzo konkretnego wiedzieć. I jakoś, gdzieś to zasugerować, "chlapnąć się".
 • w zasadzie... niewiele się pomyliłem :(((
  http://m.nowyekran.pl/995a704ac899d046225ba9be328c3509,14,0.jpg
  http://sosenkowski.nowyekran.pl/post/77000,ekspoze-transkrypcja
 • Ostatnie wojskowe lotnisko na sprzedaż
  Ostatnie z dawnych wojskowych lotnisk - w Nowym Mieście nad Pilicą - zostanie pod koniec listopada wystawione na aukcję - poinformowała rzeczniczka Agencji Mienia Wojskowego Małgorzata Golińska.
  Nowe Miasto i Sławek Lach nie ma pasa startowego. Sławek, w górach mamy jeszcze lądowiska :)
 • @sosenkowski 19:28:08
  Mialem sen . Jest rok 2014 właśnie Durczok przerywa Wiadomości, żeby podać, że w więzieniu w monitorowanej celi powiesił się Donald T. zamieszany w morderstwo smoleńskie.
 • Wszystko to dziwne.
  2.5 roku pozwalają człowiekowi żyć i zarejestrować swoja wiedzę na różnych nośnikach. Zabijają Go tak, żeby nie pozostawiać wątpliwości, że to NIE BYŁO samobójstwo. Albo skurwiele już niczego się nie boją albo......
  Może to ruscy znow chcą "uwiarygodnić " zamach. Kiedyś RAZ pisał o tym, że nawet gdyby nie było zamachu ze strony ruskich, to zrobia wszystko, żebyśmy myśleli inaczej. Oni lubią jeżeli sąsiad się ich panicznie boi, wiedząc że jest bezradnym.
  A zamach? możliwe ,że to jeśli był to zrobili to "nasi" bezpieczniacy, ze strachu przed ujawnieniem przed samymi wyborami aneksu.
 • @banitaAK 18:48:41
  Jeżeli to wszystko jest prawdą, to po prostu włos się jeży na głowie! Konsekwentna eliminacja wszystkich, którzy stanowili problem, lub po prostu wiedzieli za dużo.

  Jeden wielki zbrodniczy skandal!
 • @zjawa 15:01:45
  Skoro "wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich" to pozostały jeszcze osoby drugie, czwarte, piąte, ..., n-te.

  Mordują polski Naród bez znieczulenia,

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 • @Kalarepiak 19:50:21
  ...zniszczyli zaklady pracy po to aby Polacy musieli wyemigrować za chlebem, zniszczyli szkolnictwo zawodowe niemiec uczy polskie dzieci na folksdojcza, wprowadzili eutanazje poprzez likwidacje dostepu do lekarza..ograniczają demokracje ateista pederasta prostytutka ma 20 kanałów na multipleksie a Polak katolik ani jednego.PO realizuje plan zniszczenia Polski plan Ribbentrop Mołotow Polski ma nie być do Wisły niemiecki land a od Wisły do Bugu judeopolonia 3 miliony zydow z Izraela czeka na powrót to swojej ojczyzny...
 • @Belaiel 19:52:52
  Masz rację, Polska i Polacy zostali znowu oszukani i zdradzeni przez te same siły, które przehandlowały nas w okresie IIWS.
  Aby Naród mógł być przedmiotem takich gier geopolitycznych, musi być systematycznie pozbawiany prawdziwych patriotycznych elit; wtedy staje się motłochem pozbawionym wszystkich zmysłów pozwalających mu obronić się przed zagrożeniami.
 • @ninanonimowa 19:13:14
  tej, którą niebawem odzyskamy.
 • @Łażący Łazarz 20:24:32
  Prawo, którego celem nie jest wspólne dobro, nie jest już prawem i nie należy go przestrzegać ........
 • @Łażący Łazarz 20:24:32
  To,że prawda wyjdzie jest pewne jak amen w pacierzu.Odpowiedzcie mi tylko co będzie dalej.
  -Niemcy przestaną brać gaz z Nordstreamu?
  -Putin powie tak to My aresztujcie Nas?
  -Amerykanie ruszą tłuste dupska za "Gdańsk"?
  Nic takiego nie nastąpi,zostaliśmy z ręką w nocniku sami w środku nocy.
  Należy zacząć od porządku w samej Polsce i zrobić wszystko by naród ocalał,bo następne błędy mogą kosztować znacznie więcej niż Smoleńsk.Pozdrawiam.
 • I jeszcze jedno proste pytanie .
  Czy tak wygląda potencjalny samobójca?

  http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634870464514211625.jpeg

  Podobne pytania nasuwają się również przy rzekomych samobójcach śp. Lepperze czy Petelickim .
  Postawa życiowa i cechy charakteru tych ludzi aż krzyczą zaprzeczając typowej sylwetce psychologicznej samobójców.
 • Wielki smutek
  W sprawie tej, jak i każdej z poprzednich tragedii tego typu nasunęła mi się jeszcze jedna poważna myśl, która mnie trapi. Otóż, tak na zdrowy rozum. W normalnym, demokratycznym kraju, taka sprawa jest jak medialna bomba. Premier, wraz z odpowiednimi ministrami i prokuratorem generalnym powinni stanąć przed kamerami i zmobilizować wszystkie siły do natychmiastowego śledztwa i zabezpieczenia śladów, przeprowadzenia sekcji. W jednej chwili jest to temat numer jeden wśród dziennikarzy, polityków, ekspertów. Tymczasem jak wyglądały dzisiejsze dzienniki telewizyjne? Do przewidzenia, "Fakty" 5 sekund propagandy Ślepokury, "Wiadomości", chyba ani słowa. Dla tych śmiesznych stacyjek ważniejszy okazał się wczorajszy śnieg. I to w czasie, kiedy cały Internet i tu nowość-wraz z mainstreamowymi wydaniami portali takich, jak Onet, WP, Interia aż kipi!!

  Czuję tym samym jakąś trudna do opisania niemoc, czuję się obrzydliwie, fatalnie, przecież minie kilka dni i wszyscy znów przejdziemy nad tym wszystkim do porządku dziennego?! Mamy czekać na poniedziałkowe występy w mediach jakichś szemranych kolesi, którzy nam powiedzą, że facet miał problemy alkoholowe i finansowe? Nie wykluczam, że Ś.P. Remigiusz Muś, jak i dziesiątki innych zmarłych w niewyjaśnionych okolicznościach zeszło z tego świata bez udziału pomocników, ale nie mogę znieść faktu, że władza nie robi nic, by kompleksowo rozwiać wątpliwości, wręcz przeciwnie, poprzez swoja opieszałość mnoży te wątpliwości.

  Ale nawet przy takiej bierności pseudodziennikarzy swoją rolę powinna wypełnić opozycja polityczna, jaką jest PiS. Dziwi, że nawet ona milczy, choć z drugiej strony ta partia jest narażona na zwierzęcą agresję ze strony funkcjonariuszy politycznej poprawności, oskarżających wtedy o "oszołomstwo", "taniec na trumnach" i "sekciarstwo", a to z taktycznego punktu widzenia na pewno obniżyłoby słupki wyborcze. Ale czy nie jest to za wysoka cena, wobec strasznego grzechu bierności?
 • i znów w weekend
  A weekend wiadomo, patolog nie pracuje. Wolne ma! Weekend jest najważniejszy. I ładnie wszystko wyparuje.
 • @Migorr 21:32:15
  Pan to chyba tu nowy:)
  Przyzwyczai się Pan,
  Żyjemy w państwie totalitarnym.(UE)
  A w takim wypadku takie zachowanie mędiów nie powinno dziwić.
 • zapisać na dysku dla potomnych
  zeznania ś.p. chorążego Remigiusza Muś, technika Jaka-40, były sprzeczne z wersją "rządową" Tuska

  http://smolensk2010.cba.pl/analizy/W_obronie_polskich_lotnikow.pdf
 • @
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xf37I19ReOA
 • @mesa boogie 16:40:41
  To twierdzenie, która tak Cię zgorszyło, jest jedynie adekwatnym OPISEM RZECZYWISTOŚCI.
  I ciesz się, że Tobie ten człowiek nie przekazał swojej wiedzy.

  Pozdrawiam również.
 • @Migorr 21:32:15
  Odpowiedz sobie sam przed soba na pytanie, co byc zrobil i jakbys sie zachowywal gdybys razem z Putniem doprowadzil do mordu smolenskiego? Mobilizowal bys wszystkie sily do wyjasnienia tej sprawy, czy tez siedzial cicho i czekal kiedy emocje opadna, a w mediach beda pieprzyc o aresztowaniu matki.
  Dlaczego do wielu ludzi nie dociera, ze rzadza nami mordercy. Moze to wynika ze strachu, ze nie chaca nawet w myslach dopuscic do tego co ta banda zrobila, bo nie miesci sie w glowie zeby do tego stopnia sie posunac.
  O tym, ze nie byl to wypadek, to wiedzialam od poczatku jak tylko zobaczylam w jaki sposob prowadzone jest sledztwo, ale winnych widzialam tylko w Rosji i nie wierzylam, ze zamieszany byl w to Tuska i jego banda.Dzisiaj nie mam juz zdanych watpliwosci, bo tyle "samobojstw" to nie moze byc przypadek.
  Najgorsze jest to, ze nikt nie wie co z tym zrobic i jak uratowac Polske przed kolejna upadloscia.
 • @35stan 20:23:57
  Elity są wyżynane systematycznie i konsekwentnie. Powoli czas na blogerów???
 • @35stan 20:23:57
  "Polska i Polacy zostali znowu oszukani i zdradzeni przez te same siły, które przehandlowały nas w okresie IIWS.
  Aby Naród mógł być przedmiotem takich gier geopolitycznych, musi być systematycznie pozbawiany prawdziwych patriotycznych elit; wtedy staje się motłochem pozbawionym wszystkich zmysłów pozwalających mu obronić się przed zagrożeniami."
  ====================

  Taką narrację odrzuca środowisko PiS broniąc tym samym współsprawców i fałszywych sojuszników, którzy w sposób oczywisty mają dużą wiedzę o kulisach tego spisku także sprzed minuty zero i po niej. Dlatego PiS nie wyjaśni nigdy tej zbrodni do końca, będą bronić swoich, będą bronić USA, NATO, UE, Izraela. Kto wymyślił to kretyństwo jak lot do paszczy niedźwiedzia, to była w założeniu misja kamikaze i doigraliśmy się. Można to było przewidzieć. Być może już w 2008 miało się stać, ale była za słaba obsada Polaków i za duży szum byłby po zgonie tylu prezydentów. Mądre było zabranie ich jako żywej tarczy, takiej brakło w 2010, należało do Smoleńska zabrać więcej kluczowych zakładników ważnych dla systemu III RP. Nawet takiego Michnika, a co, najwyżej w luku bagażowym ;)

  Czy naprawdę koncepcję lotu wymyśliło PO na zlecenie Kremla-Berlina-Jerozolimy i sporządziło listę proskrypcyjną pasażerów w całości? Wiadomo że tu i tam były takie akcenty, np z generałami, ale całościowo nie. Za to odpowiada obóz prezydenta, w dużej mierze PiS też jako partia. Nie ukrywajmy wpływu Jarosława na Lecha, poza tym wokół PiS było mnóstwo takich doradców jak... Macierewicz, Lipiński. To są goście którzy NIGDY nie polecą niewłaściwym samolotem.

  Nigdy nie dojdziemy do tego kto jest zamieszany w spisek poza oczywistościami, to nas przerasta jak kulisy klęski 1939. Czy osądzono winnych, sanację, sojuszników? Przeciwnie, nadal się ich wybiela, np wybiela ich Romuald Szeremietiew. Nie wyciągamy wniosków i będziemy DALEJ OBRYWAĆ ZATEM.

  Możliwe że zamach wspierały też (przynajmniej wspierały) siły ponadnarodowe, nazwijmy ich masonami, grupą NWO.

  Będą ginęli kolejni świadkowie i... sprawcy zamieszani w to. Na nich też przyjdzie kolej, bo przecież są jednocześnie potencjalnymi, arcyważnymi świadkami koronnymi ewentualnymi. Czy nie boją się tego? Nawet Komorowski i Tusk? A cóż to, może uważają się na nietykalnych władców świata kiedy nawet prezydenci USA giną jak muchy, a do Papieża strzela się jak do tarczy? Dla zamachowców usunięcie takich pryszczy to będzie drobiazg jak ubicie muchy, pewnie "choroba" i do widzenia w piekle. Kwaśniewski aż przebiera nogami żeby wrócić, nawet bolek też, borsuk nie pogardzi, wielu chętnych, bo taki Sikorski nieźle też umocowany w NWO. Wreszcie demoniczny Palikot, ale jego nie wystawią w konserwatywnym jeszcze za bardzo Narodzie Polskim, młody to poczeka aż Polacy będą dostatecznie zdegenerowani żeby to kupić, znaczy "wybrać". Wybory będą sfałszowane każde, trzeba ręcznie liczyć głosy, wg mnie wybory powinny być jawne, tylko wtedy można weryfikować ich uczciwość. Boimy się otwartej demokracji? Dlaczego? Po co to zakłamanie, tchórzostwo?
 • @Bogdan 18:08:32
  "Daj spokój człowieku z takimi teoriami, tutaj mordują ludzi, a nie wymuszają samobójstwa.
  Ślepy jesteś, czy udajesz ślepego?"
  =========================

  Tego nie wiemy na 100%, dlatego i taka hipoteza robocza jest uprawniona. Wymuszone samobójstwo i tak jest de facto morderstwem, a nie będzie z powodów oczywistych żadnych śladów osób trzecich. Teraz zakładamy iż policja, prokuratura, sądy to wyciszają, umarzają, a mordują zawodowcy najwyższej klasy. Czy jednak zawsze tak jest, czy można tak długą serię mordów mieć bez żadnych błędów, śladów?

  To majstersztyk syndykatu zbrodni jeżeli mam rację. To może być w niektórych przypadkach celna hipoteza, ale nie będę tego drążył. Brak dowodów. Musiałoby wypłynąć coś, nagranie z groźbami, listy itd dziwne zachowanie.
 • Chor.Remigiusz Muś MUSIAŁ zginąć bo 10.04.2010 był
  za blisko, za dużo widział i za dużo słyszał !!!

  Nie rozumiem funkcjonowania pewnych służb w Polsce, dla których w innych krajach nie ma weekendu - lekarz sądowy + ekipa.

  Jedno wiem - prawda jest blisko i ktoś bardzo chce by nie uczyniono w jej kierunku kolejnego kroku, zwłaszcza po I Konferencji "Smolenskcrash"...

  Drugie wiem - ta tragiczna śmierć świadka smoleńskiego nie powinna zaabsorbować nikogo w całości. Coś dzieje się na "peryferiach" i ona ma odwrócić całą uwagę !

  Panika na "górze", a w panice popełnia się błędy, dlatego - oczy i uszy dookoła głowy ! Nie lekceważyć szczegółów nawet jeśli dziś wydają się nieistotne !

  Pozdrawiam.
 • @All
  https://zezorro.wordpress.com/2012/10/28/dlaczego-sprofanowano-zwloki-a-walentynowicz-kod-bestii/
 • @mola 15:23:42/"z innej beczki"
  z tej zasadniczej...
 • @Redaktor1966 15:54:31
  A ja pytam, jakim prawem Pan zabroni mi tu "boźkować? To taki z Pana demokrata? Chyba socjalistyczny. Już to przerabialiśmy. I niech Pan p. redaktorze idzie sobie na łonet, albo gdzie indziej.
 • @ninanonimowa 17:15:41
  Coś Ci uderzyło na głowę? Coraz mniej ludzi mądrych, a coraz więcej oszołomionych "wynikami " państwa kierowanego przez nieudaczników, a coraz więcej nieudaczników promujących te zmagania. Dlaczego "walisz" na kościół i katolików, kiedy możesz zająć się sprawami przyziemnymi. Co do pasożytów, to jak można nazwać tych, co rozkradli Polskę, z tego rabunku żyją i tych co POpierają ten rabunek. Pasożytami są również ci, co w imię d...kracji zabraniają mówić prawdę . Jak nazwiesz również tych, lub te, "zimne suki", które skrobią się po kilka razy, a później na Twój i mój koszt (podatnika ) domagają się finansowania in vitro. Moralność Kalego? To tacy jak Wy socjologowie niszczycie Polskę. Gdyby nie chrześcijaństwo, to zapewne była byś gdzie indziej niż teraz.
 • @carcajou 18:36:46
  UWAGA!!!!! NASTĘPNE ATAKI BĘDĄ ZA CHWILĘ. SŁUŻBA SIĘ OBUDZIŁA. WYNOCHA STĄD BADZIEWIE .
 • @ninanonimowa 19:13:14
  CHŁOPCZE, JEŻELI NIE MASZ DUSZY, TO K I M, ALBO C Z Y M TY JESTEŚ?
 • @Marek Kajdas 23:27:13
  jeśli już to zawodowcy... najniższej klasy - niebezpieczne dla ludzi drapieżniki gorsze niż wilki, bo mordują dla zysku :(((

  tacy zaczynają od wieszania piesków sąsiadom, terroryzują okolicę dla napawania się strachem
  http://cdn4.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/120332/bestie_powiesily_mi_psa_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
  a potem w miarę "postępów"... każą się nazywać "profesjonalistami" - z takimi bestiami walczyli "żołnierze wyklęci"
 • @kojot 08:09:27
  Przecież napisałem prawdę: casus Wałęsy i wielu "prawicowych" polityków oraz rozgrywanie "krzyżem". Wyj se wyjcu wyj - prawda zapodana prosto w twe trolle ślipia musi zaboleć.
 • @banitaAK 18:48:41
  http://alfabet.nowyekran.pl/post/78710,iii-rp-kraj-w-ktorym-zyjesz

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej