Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 922 komentarze

Myśli Moje i nie Moje

KrisJora - Długo czekałem na Wolną Polskę , będę czekał dalej , nie jestem dziennikarzem , a Blogerem amatorem:) A zawód ? , Kulinarny Ekspert :)

Upośledzeni "Pełnosprawni Mocarze"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żenująca dyskusja o niepełnosprawnych , przez pełnosprawnych ignorantow

Polska to jednak dziki Kraj , a raczej ludzie dzicy , i to niebezpiecznie dzicy . A może tak stworzyć specjalne enklawy dla niepełnosprawnych , a może skoncentrować ich w jakimś określonym terytorium ? . Po wysłuchaniu wypowiedzi i przeczytaniu blogu JKM , osłupiałem , w cywilizowanym kraju ? , czy to w ogóle możliwe ? W cywilizowanych Krajach takie wypowiedzi są po prostu oburzające , nieakceptowane , ignorowane , nie do pomyślenia by zostały wypowiedziane . Cywilizowane Kraje dążą do tego by niepełnosprawni funkcjonowali tak jak pełnosprawni , w związku z czym buduje się szeroką infrastrukturę by tak się stało , by mogli normalnie funkcjonować , żyć normalnie . Panie JKM , Pan z epoki kamiennej ? Nie wstyd Panu ?

KOMENTARZE

 • @KrisJora
  A mógłbym prosić o cytat z JKM, w którym postuluje by nie budować szerokiej infrastruktury dla niepełnosprawnych?
 • @GPS.1965 20:13:06
  ja piszę o szacunku jakim się darzy niepełnosprawnych , czego niema Twój Idol , pogrąża się coraz bardziej nowymi blogami , jest uparty , wpada w "g" coraz bardziej
 • @KrisJora 20:24:16
  A mógłbym prosić o cytat z JKM, w którym wyraża brak szacunku dla niepełnosprawnych?
 • Z niepełnosprawnymi jest tak jak z Żydami...
  ...albo się mówi o nich dobrze, albo wcale. Nie ma trzeciej drogi - nie można dyskutować, dyskusja oznacza bycie anty-. Bo na Zachodzie nie dyskutują.

  Nie można stawiać pytań, nie można wyciągać wniosków, bo stajemy się anty-.

  Co takiego powiedział Korwin, że nie można o tym dyskutować? Dotknął jakiegoś zakazanego obszaru? To tabu? O niepełnosprawnych też już nie będzie można rozmawiać?

  Histeria.
 • @KrisJora 20:24:16
  Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Coś się komuś nieźle pokręciło w główkach.
 • @ramzes 23:11:15
  JKM wsyraził głośno to , co niektórzy z nas myśleli po cichu...
 • @micra 22:23:31
  "Co takiego powiedział Korwin, że nie można o tym dyskutować? Dotknął jakiegoś zakazanego obszaru?" - ależ oczywiście, że tak dotknął góry lodowej zwanej PEFRON !!!!!!!.
  Przy tym co tam się dzieje to "taśmy PSL" to ziarnko piasku, a afera AG właściwie znika.
  Najgorsze jest to, iż niepełnosprawni czyli normalni ludzie mający przejściowe kłopoty z poruszaniem się, nie wiedzą sami o tym że są okradani, albo jeżeli wiedzą to muszą się na to godzić bo np. opiekunka nie przyjdzie i będą głodować.
  Wklejanie filmiku o tym jak Pan Dominik sobie świetnie radzi jedynie potwierdza tezy Pana Janusza Mikke, nie wolno traktować chodzących inaczej jak dziwadła, należy ich szanować i traktować normalnie.
  Już gdzieś to napisałem, ale i tu powtórzę - niepełnosprawni nie potrzebują LITOŚCI, potrzebują AKCEPTACJI. I to było przesłaniem Pana Janusza Mikke, dlaczego nie występują razem ze zdrowymi ludźmi, jakie ograniczenia w bieganiu powoduje niedowodzenie, do biegania służą nogi nie oczy, więc po co para-zawody, zróbmy zawody normalne.
  Ale nie wolno bo wtedy nie było by SZMALU.
  I to jest podstawowy sens tej dyskusji, nie dyskutujemy o emocjach tylko o faktach, okradaniu niepełnosprawnych ludzi z ich pieniędzy !!!!!!!.
 • @GPS.1965 20:36:31
  Dziękuję, za Pańskie zaangażowanie, ale proponuję całkowicie przenieść ciężar dyskusji z emocjonalnego "niby (para) wyszydzania niepełnosprawnych" do pogrzebania w PEFRON'ie i odkrycia kolejnej dziury w której znikają gigantyczne pieniądze.
  Innymi słowy wykorzystując rejwach stworzony przez Pana J. Mikke udowodnić, że malwersacje PEFRON'owskie na setki tyś. złotych.
  Taka akcja blogerska uświadomi co po niektórym, że nie obrażamy, a obnażamy.
 • rozumiem że pisząc o JKM chcesz sbie zwiększyć liczbę wejść :))))
  JKM w 2007 założył Fundację Indywidualnego Kształcenia, której celem statutowym jest kształcenie osób niepełnosprawnych fizycznie w sportach umysłowych

  a co KrisJora zrobił dla niepełnosprawnych ?????
 • Ramzes & Kanton
  Ci niepełnosprawni,którzy nie użalają się nad sobą,lecz starają się żyć normalnie, pomimo,iż ich życie jest o wiele trudniejsze,niż tych pełnosprawnych,trenują sport,wkładając w to wiele wysiłku na wielogodzinnych treningach - jak najbardziej zasługują na szacunek i to na wielki szacunek, bo ich wysiłek jest niewspółmiernie większy,niż tych
  którzy są w pełni sprawni!

  Na dodatek są często narażeni na brak zrozumienia ze strony reszty społeczeństwa,a nawet na nieprzyjemne ich zachowania,co jest porostu
  niedojrzałe i chamskie
 • jak samemu sie nie rozumie co pisze
  To dziwne zeby Korwina zrozumiec, cyt .


  'W cywilizowanych Krajach takie wypowiedzi są po prostu (...) ignorowane (...)'

  Hmm, no i gdzie ta ignorancja z twojej strony skoro tak sie jej domagasz?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej