Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 922 komentarze

Myśli Moje i nie Moje

KrisJora - Długo czekałem na Wolną Polskę , będę czekał dalej , nie jestem dziennikarzem , a Blogerem amatorem:) A zawód ? , Kulinarny Ekspert :)

Potrzebna jest pokojowa rewolucja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie 50 tysięcy a 500 tysięcy ludzi powinno wyjść na ulicę

 

KOMENTARZE

 • Potrzebne jest powstanie Narodu Polskiego pod sztandarem BÓG HONOR OJCZYZNA.
  Abyśmy zostali poparci przez Naród Polski, musimy być wyrazicielami Jego woli. W tym celu środowiska Patriotów Polski muszą zjednoczyć się, wyłaniając i zgodnie akceptując w sumie kilka- kilkanaście dziesiątek swoich najlepszych i BEZ SKAZY PRZEDSTAWICIELI. Tak wybrana ELITA Narodu Polskiego, powinna składać się ze specjalistów z różnych dziedzin tak, aby ich zjednoczona mądrość była w stanie przeciwstawić się chaosowi, w jaki Matkę Polskę wrzucono i w jakim trwa Ona od dziesięcioleci a nawet stuleci.

  Elita ta rozpisze następnie POSTULATY NARODU POLSKIEGO. Spełnienie Postulatów będzie warunkiem dalszego funkcjonowania demokratycznie wybranego rządu, a odrzucenie któregokolwiek z nich będzie obligowało Suwerena - Naród Polski - do obalenia tego rządu na drodze siłowej, czego wszyscy chcemy zdecydowanie uniknąć! Oznacza to, że postulaty te mają być oczywiste i bezdyskusyjne, ale także proste i sformułowane w sposób jasny i zrozumiały dla każdego, a przede wszystkim KONSTRUKTYWNE i prowadzące przy ich spełnieniu jednoznacznie do DOBRA POLSKI I WSZYSTKICH POLAKÓW.

  Najpierw jednak zjednoczone środowiska patriotyczne muszą stworzyć i przedstawić ODEZWĘ DO NARODU POLSKIEGO, w której w sposób rozsądnie treściwy, jednoznaczny, również bezdyskusyjny, poparty dokumentami, co do których nie ma wątpliwości, ukazany zostanie stan wewnętrzny Polski, a także sytuacja strategiczna kraju w sensie militarnym i gospodarczym tuż przed wejściem w niespokojny Rok Pański 2012, a także naszkicowany dla przeciętnego Obywatela Polski zostanie plan zaradzenia nadchodzącym problemom.

  http://space.nowyekran.pl/post/37734,bezkrwawa-rewolucja-narodu-polskiego

  SZKIC GŁOWNYCH POCZĄTKOWYCH ETAPÓW DZIAŁANIA ZJEDNOCZENIA:

  http://space.nowyekran.pl/post/41047,zjednoczenie-bloggerow-ne
 • @space 16:49:22
  Lecz czy prawa strona jest w stanie się zjednoczyć ? Widzę tu problemy
 • @space 16:49:22
  Bog, Honor, Ojczyzna?

  Nie, na te banialuki narod powinien splunac!

  Juz dosc Polacy sie nacierpieli dla tego hasla!

  Koniec!

  Chcesz isc na barykady?
  Wez swoja zone i dzieci!
 • @KrisJora 16:55:11
  Problemy te trzeba przezwyciężyć. Przede wszystkim pewne grupy interesów skutecznie przeszkadzają w tym, abyśmy mówili jednym głosem. Nie łatwo jest uzgodnić wspólne stanowisko.

  Ale jest na to sposób. Należy się oprzeć na SOLIDNYM FUNDAMENCIE. Tym fundamentem dla Polaków jest katolicka tradycja religijna, która w sensie społecznym najbardziej była i jest atakowana. Całe dobro, które z tego wynika zostało naruszone właśnie dlatego, że bez oparcia w wartościach chrześcijańskich pozostają tylko ślepe prawa rynku i egoizm. Przez wyrugowanie Boga z myślenia i mowy, wyeliminowano całe dobro i wówczas łatwo o wszelkie usprawiedliwienia.

  Trzeba zrozumieć, że jedyną szansą na naprawę jest powrót do tych fundamentalnych wartości. Najbardziej oczywistym i jedynym możliwym hasłem, sztandarem jest właśnie BÓG HONOR OJCZYZNA. To wezwanie automatycznie przesiewa wszystkich, którzy się nie nadają do Zjednoczenia Środowisk Patriotycznych. Nic innego nie ma takiej siły. Musi być z nami Bóg, musi nas wspierać i będzie nas wspierał, gdy sobie o tym przypomnimy, że On jest na pierwszym miejscu. Ludzie muszą mieć honor (uczciwość, nieskazitelność historyczna przedstawicieli). I - po trzecie - muszą rozumieć, że nasze dobro to dobro Ojczyzny - Polski a nie Unii Europejskiej czy jakiegokolwiek innego tworu.

  Przeszkodą w Zjednoczeniu są bierność i wątpliwości tych, którzy to hasło uznają są SWOJE. To musi rezonować w każdym patriocie gotowym do współpracy bardziej niż cokolwiek innego. Z tych trzech słów można wywieść fundamenty Zjednoczenia. Czy ma Pan pomysł na jakiekolwiek inny sztandar, który ma taką moc i tak głęboki sens, a jednocześnie historyczne uzasadnienie, który tak dobrze współgra z czystym, odważnym polskim sercem?

  To hasło należy powtarzać coraz częściej aby zaczęło grzmieć z setek tysięcy, milionów polskich gardeł! Nie żadna "Solidarność", tylko właśnie BÓG HONOR OJCZYZNA. To jest to, czego nasi "przywódcy" w ogóle nie rozumieją, nie znają, nie kochają. I co nam zabrano. Co musimy odzyskać za wszelką cenę. Za wszelką cenę, bo to jest najważniejsze.
 • @bar-bara 16:57:50
  Idz na grila.
 • @bar-bara 16:57:50
  Przez te hasła teraz piszesz na forum po polsku, a nie w русский язык. Siedzisz przed PC i trollujesz a nie wycinasz las na Syberii za miskę zupy.
 • @bar-bara 16:57:50
  Oglądnij sobie wiadomości w WSI 24 , to poprawi Ci samopoczucie
 • @John May 17:27:47
  Brednie!
  Wcale nie przez te hasla!
  Przez te zaklamane hasla to mlodzi i naiwni Polacy (w tym moi przodkowie) przyplacili zyciem!
  Takim haslem bylo:'nieoddamy nawet guzika'!
  Ile oddalismy?
  Ofiary w milionach liczymy, zrujnowany kraj!

  I co ty wiesz o lasach syberii?
  Ja wiem, MOJA rodzina tam byla!

  Komune bolszewicka NIE Solidarnosc rozwalila!
  To bylo postanowione, ZANIM Solidarnosc powstala!
  Naucz sie historii!


  Nie opowiadaj mi propagandy politykow!

  Chcesz rewolucji?
  Idz z zona i dziecmi!
  Bo moja rodzina za wasze hasla glowy JUZ NIGDY nie nastawi!

  Politycy rzucaja hasla, ale sami NIGDY nie gina! Czy to nie dziwne?
  Naiwnych juz nie ma, bo na wojnach politykow wygineli.
  Teraz jestesmy my ich potomkowie i za wasze hasla NIE bedziemy ginac!

  Amerykanie tez mowia, ze gdyby nie oni to bysmy (cala Europa) wszyscy po niemiecku mowili!
  Co za obluda!
 • @bar-bara
  TYM SAMYM ZDEMASKOWAŁEŚ SIĘ!!!
 • @space 17:47:48
  Ty sie zdemakowales tyle razy, ze ksiazke mozna by napisac.

  Proponuje ci mowic o sobie i o twojej zonie i dzieciach!

  Klamiesz i klamstwem sie poslugujesz!
 • @KrisJora
  Co to za indywiduum ta pani Chmielowska. Chyba jakaś humanistka, bo mówi wyjątkowo ślicznie i wyjątkowo bez sensu. A co? - nie wiedziały gały co brały...
 • @Wy wszyscy, ktorzy rewolucji chcecie
  ROBCIE JA WLASNYMI RACZKAMI!

  Ktoz wam broni?
  Na pewno nie ja!

  A czy dla mnie jest wazne to, ze pisze po polsku?
  NIE!
  Kompletnie nie wazne!
  Dlaczego to mialoby dla mnie byc wazne?
  A czy ci co mowia nie po polsku to bandyci?

  Na prawde tak myslicie?
  Ja mowie kilkoma jezykami, wiec dla was bandytem jestem?

  Na prawde?
  To znaczy, ze Polacy to swiety narod (bo mowi po polsku) i NIE ma wiezien w Polsce!


  Ludzie opamietajcie sie!
 • @nikander 18:49:30
  Nie tyle bez sensu, tylko bez wyraźnego celu. Konsensus jednak jest - "pokojowa rewolucja". Tylko, że bez odniesienia do odpowiednich fundamentów zaraz to przejmą odpowiedni ludzie i ruchy. Od czego ta kobita wyszła? Od gadki o swojej emeryturze, czyli wskazuje, że co ją najbardziej boli, co jest najważniejsze? Co by ją uspokoiło?

  A tu trzeba głębiej, głębiej, do samych podstaw. Do samej Prawdy.
 • @space 19:12:44
  A tu trzeba głębiej, głębiej, do samych podstaw. Do samej Prawdy o polskiej demokracji.
  http://kazimierzturalinski.nowyekran.pl/post/59855,afera-autostradowa-czyli-jak-krasc-na-euro-2012
 • @goodness 19:40:57
  To, że jest FATALNIE NA KAŻDYM FRONCIE wszyscy już tu chyba wiemy.

  No i co? Co robimy? Jak się bronić? Napisałem tutaj:
  http://space.nowyekran.pl/post/41047,zjednoczenie-bloggerow-ne

  Ale nie mam wsparcia. Skąd to wahanie?
 • @space 19:12:44
  Powiem tak: zachodnia rozwietka zrobiła u nas to samo co w Iraku i Libii. Rękami właśnie takich Chmielewskich. Mało im bo się do ostatniego nie chwyciliśmy za łby i nie zrobiliśmy tu krwawej jatki.
  Jednak to, że teraz zachód skubie nas na samej emisji pieniądza jakieś 20 mld USD rocznie do to tych popieprzonych humanistów nigdy nie dotrze.

  Wałęsa wiedział, ze rząd pieniądze ma tylko gdzieś je ukrył. A on geniusz ekonomiczny je dla ludzi "wystrajkował".

  Kupa idiotów i tyle.
 • @space 19:51:13
  Tylko prawda o polskiej demokracji, później wszystko się ułoży.
 • @nikander 20:08:23
  Szanowny Pan ma jakiś program odzyskania polskiego majątku? Oczywiście bezkonfliktowo. :)
 • @space 19:51:13
  Już byłem na dwóch frontach. I radzę zacząć od powrotu rdzennej nazwy państwa Polska w kraju Polska. Rzeczpospolita po dodejściu Litwy nie jest prawdą.
 • @goodness 20:37:34
  Nie jestem przeciw.
 • @space 16:49:22
  Ile to było już podobnych do siebie pomysłów, ale teraz mamy Konfederacje KRaBiK, może teraz, może tak... Zgłaszajcie akces do Konfederacji, jednoczmy się wreszcie!
 • @goodness 20:30:24
  Odzyskanie majątku? - proste!
  1. Przejęcie przez budżet kwot emisji pieniądza.
  2. Spółki właścicielsko-pracownicze.
  http://nikander.nowyekran.pl/post/59733,konstruktywni-patroni-naszej-polskosci
 • pokojowa rewolucja=utopia
  Władza w Polsce robi sobie jaja z obywateli. W końcu kto tutaj jest Suwerenem - My, obywatele czy Oni, rząd? A tymczasem Tusk, niczym w meczu piłkarskim chce brać coś na klatę. To nie jest meczyk, ani republika kolesi, ale państwo w którym Suwerenem są obywatele. Jakiż to problem niby jest z wiekiem emerytalnym? Niech każdy przechodzi na emeryturę kiedy chce, tylko niech otrzymuje stosownie mniejszą wypłatę, a minimalną dopiero po tych 60 czy 65 latach. Jeśli chcesz być emerytem w wieku 40 lat, to OK, tyle, że dostaniesz stówkę lub dwie i finito, bo nikt praw wynikających z matematyki jeszcze nie przeskoczył. Pora skończyć z tym, że władza walczy z problemami, które sama wywołuje - z emeryturami, inflacją, ACTAmi. Teraz demokracja to oligarchiczny system w którym rządzi grupka małych Słońc Peru, tfu, despotów, przy pomocy ciemnej masy i grupy klakierów w mediach i parlamencie wspieranych ochoczo przez przekupny i zdeprawowany system prokuratorsko-adwokacko-sądowniczy. No bo w końcu obywatele w Polsce mają coś do powiedzenia, czy też są bandą przygłupów, których musi reprezentować łotr (synonimy: ciemny typ, człowiek bez zasad, drań, nędzna kreatura, nikczemnik, szubrawiec, etc), jak Borowski, który w radiu mówił był - Referendum? A po co? To tak, jakby ludzi zapytać czy wolą być piękni i bogaci, czy biedni i brzydcy. Nie ma sensu pytać. - Nie ma sensu pytać, czy chcą ACTA, nie ma sensu pytać, czy chcą takiego systemu podatkowego, nie ma sensu pytać, czy wolą mieć szkołę czy wodociąg, nie ma sensu pytać czy chcą co roku kilka nowych tysięcy urzędników i płacić odsetki od kredytów na ich utrzymanie, nie ma sensu pytać, czy dać te 6.5 miliarda euro na ratowanie strefy euro, czy może na to, aby nie zamykano szkół w Pcimciu Dolnym, nie ma sensu pytać, czy chcą, aby sprzedawać i prywatyzować całe gałęzie przemysłu, nie ma sensu pytać o to, czy obywatele chcą, aby polskie złoto było w Polsce, czy lepiej, aby było "wypożyczone" Goldmanom. Lepiej nie pytać, bo nikt z polityków w kraju nad Wisłą nie chce znów rozbić się o stalową brzozę, każdy woli być Borowskim, pięknym i bogatym, a obywatele w Polsce niech słuchają uważnie "francuskich mądrości" i siedzą cicho.-) Obawiam się, że Borowskich, Tusków, Palikotów, gdy będą ich wieszać, też nikt nie spyta, czy chcą. To w Polsce powstała Solidarność, ale teraz nie będzie już ani okrągłego stołu, ani grubej kreski, ani grzechów odpuszczenia. Wbrew bowiem temu, co twierdzi Michnik, wyjść z dyktatury – bez ofiar, szubienic i plutonów egzekucyjnych się nie da - można j edynie samemu utracić honor i się sprzedać. Każda prawdziwa rewolucja wymaga ofiar. W Polsce rewolucja była fikcją a przejęcie władzy nastąpiło w uzgodnieniu z komunistami i przy założeniu nie wchodzenia im w interes. Obecny kryzys ma charakter systemowy i jest kryzysem ustroju społeczno-gospodarczego. Warto więc dokonać prawdziwej rewolucji i przeorać w Polsce ten zdziczały postsocjalistyczny krajobraz oraz wyrwać chwasty, znajdujące się obecnie u władzy.
 • *********************************************************************
  http://tiny.pl/hpjzq - Łobuzy WSI -chłopcy porucznika R.Opary – czyli jak zlikwidować Jadwigę Chmielowską

  Dostało się wszystkim, wg Mirosława Mrozewskiego piszesz na NE jesteś parszywym agentem WSI.
 • @space 17:47:48
  Panowie!
  Ta cała "ba...." to osoba, która zawsze miesza we wszystkich dyskusjach. Inaczej "troll". Często też kłótnie specjalnie prowokuje, aby zapobiec sensownej dyskusji. Bardzo często jest pierwsza pod moimi wpisami.
  Jej celem jest to, aby można powiedzieć, że " prawica jest zawsze skłócona". Nic więcej. Jedyny sposób to traktować jak powietrze. Czyli stosować zasadę:
  "Nie karmić trolli!!!"
  Dyskutujmy tylko z tymi, z którymi da się dyskutować. Wiadomo, że za to "trollowanie" niezłą kasę zgarniają.( Pisał o tym Kataw Zar w Najwyższym Czasie.) Nie ułatwiajmy im życia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej